Ana Sayfa › Sıralama › oflu_mami

oflu_mami

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #113 · ELO 1104 · 4.523 XP

🎮 33 maç✅ 20 galibiyet ❌ 13 mağlubiyet🤝 0 berabere📊 %61 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1104Son 42 maçTaban: 1000

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
GSavaşçı26-2230.10.2026
MMisafir#890918-2629.10.2026
M@fatihciglik18-3029.10.2026
GMisafir#847125-1529.10.2026
GMisafir#847125-1729.10.2026
Gv880v25-2329.10.2026
GSelma Baran26-2026.10.2026
GSelma Baran25-1126.10.2026
GSelma Baran27-1126.10.2026
MAli Kapusızoğlu23-2526.10.2026
GAli Kapusızoğlu25-2026.10.2026
GAli Kapusızoğlu25-1626.10.2026
GAli Kapusızoğlu25-1026.10.2026
GAli Kapusızoğlu25-1626.10.2026
MMisafir#719317-3126.10.2026
MSlymnn275-2626.10.2026
MMisafir#719321-2526.10.2026
GMisafir#981625-2124.10.2026
GMisafir#554827-1524.10.2026
MMisafir#95922-2624.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna