Ana Sayfa › Sıralama › Ahmet Kılıç

Ahmet Kılıç

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #294 · ELO 1025 · 11.309 XP

🎮 337 maç✅ 75 galibiyet ❌ 242 mağlubiyet🤝 20 berabere📊 %24 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1025Son 200 maçTaban: 1025

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BMisafir#95924-2430.10.2026
MAlphaMind13-2530.10.2026
BNinziya24-2429.10.2026
MMiray15-2628.10.2026
Bhellooo24-2428.10.2026
Bhellooo24-2428.10.2026
Mhellooo23-2528.10.2026
Mhellooo19-2528.10.2026
MMisafir#66919-2525.10.2026
MBilge Kağan16-2524.10.2026
MMisafir#610013-2624.10.2026
GMisafir#979530-1824.10.2026
GMisafir#979525-2324.10.2026
MMisafir#979519-2524.10.2026
MMisafir#979511-2824.10.2026
MMisafir#751122-2624.10.2026
GBüşra25-1524.10.2026
MBüşra20-2524.10.2026
MSlymnn2719-2523.10.2026
MSlymnn2715-2523.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna