Ana Sayfa › Sıralama › Misafir#3824

Misafir#3824

Paylaş: WhatsApp X Telegram

Sıralama #33 · ELO 1241 · 9.320 XP

🎮 121 maç✅ 43 galibiyet ❌ 72 mağlubiyet🤝 6 berabere📊 %37 galibiyet oranı
📈 ELO Gelişimi
Zirve: 1241Son 134 maçTaban: 1020

SON MAÇLAR

RakipSkorTarih
BMisafir#25024-2429.10.2026
MMisafir#2504-2629.10.2026
MMisafir#25021-2729.10.2026
MMisafir#2505-2529.10.2026
GMisafir#210725-2128.10.2026
GMisafir#336425-1728.10.2026
GSÜMEYYE—28.10.2026
BMisafir#183724-2428.10.2026
MSahibül Hikmet13-2528.10.2026
MEylül19-2928.10.2026
MAkıncıAlp15-2626.10.2026
GZeynep 530-1826.10.2026
GErdem Karadere25-1226.10.2026
MSabah17-3126.10.2026
Mnadoli19-2526.10.2026
MMisafir#532813-2526.10.2026
MSümeyra Uzun 218-2526.10.2026
GSümeyra Uzun 227-2126.10.2026
MYunus Emre Çelik11-2526.10.2026
MSabah10-2625.10.2026

Bu oyuncuyla karşılaşmak ister misin? Uygulamayı indir, sıralamada yerini al.

DEVAMINDA NE OKUMALI?

MANGALA OYNAMAYA HAZIR MISIN?

Gerçek rakipler, turnuvalar ve yapay zeka seni bekliyor — ücretsiz indir.

Google PlayApp Store
▶ Ücretsiz Oyna